Nero PL 11.2
 
Licencja:
Trial
Producent:
Nero AG
System operacyjny:
MS Windows 2000/XP/Vista/7
Liczba pobrań:
42542
Rozmiar:
382 MB
Opis programu
Chcesz, aby nagrywanie płyt było proste? Wtedy wybierz dla siebie program Nero, który od lat jest chętnie instalowany na komputerach na całym świecie. To aplikacja, która daje naprawdę sporo możliwości i warto się w nią zaopatrzyć, gdy szuka się niezawodności i funkcjonalności.

Nero to program, który pozwala na zapisywanie danych rożnego rodzaju na płytach CD, DVD oraz Blu-Ray. Dzięki niemu będzie można tworzyć własne kompozycje plików w zależności od tego, co będzie się chciało na nich umieścić. Pod tym względem Nero download gwarantuje swoim użytkownikom sporo możliwości. Nagrać można z nim zwykłe dane, pliki audio, aby następnie móc odtworzyć je na innych urządzeniach niż komputer. Można przygotować płyty mieszane z różnymi danymi, płyty Extra, dostępne jest proste kopiowanie płyt, downloadem, przygotowanie płyty startowej, obrazów płyt w takich formatach jak NRG, ISO, CUE czy IMG. Nero pozwala również na stworzenie specjalnie zabezpieczonego dysku SecurDisc, dzięki któremu zamieszczone na nim dane są specjalnie chronione. Funkcja DiscSpan z kolei pozwala na to, aby na kilku dyskach umieścić większe pliki.

W trakcie nagrywania plików Nero pozwala na dopasowanie całego procesu do swoich potrzeb. Można ustawić maksymalną prędkość nagrywania, przeprowadzić symulację nagrywania czy też sprawdzić poprawność zapisanych na płycie danych. Dostępne są systemy ochrony zapisu, a także użycie wielu nagrywarek jednocześnie. Nero pozwala na wykonywanie płyt wielosesyjnych, czyli takich, na które po jakimś czasie można dodawać inne pliki. Aplikacja wyposażona jest również w konwerter plików muzycznych.

Nero jest programem komercyjnym dostępny darmowo przez okres dwóch tygodni. Dla tych, którzy pragną korzystać z aplikacji za darmo dostępne są inne jej typy, jednakże już mniejszą liczbą dostępnych funkcji.

Komentarze
Musisz być zalogowany, aby móc dodać komentarz.

Dodał: ~Kazik12345
21.06.2010 20:13
ale super sprawaDodał: ~mamakl
08.12.2007 21:24
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeffffffffffffffffffffff//////////////////////////???????????????????????????????????????????????????????


 
 
Kod:
Ares
Ares
Daemon Tools
Daemon Tools
eMule
eMule
Winamp
Winamp
BearShare
BearShare
Nero
Nero
Avast
Avast
Adobe Flash Player
Adobe Flash Player
Virtual DJ
Virtual DJ
uTorrent
uTorrent

Liczba plików: 115