Adobe Flash Player 11 PL
 
Licencja:
Freeware
Producent:
Macromedia, Inc.
System operacyjny:
MS Windows NT/2000/XP/Vista/7
Liczba pobrań:
35214
Rozmiar:
1.11 MB
Opis programu
Plugin Adobe Flash Player jest niezbędny do tego, aby móc w Internecie łatwo odtwarzać animacje przygotowane w oparciu o technologię Flash.

Internet to nie tylko tekst, ale również różnego rodzaju grafiki czy animacje. To właśnie do tych ostatnich niezbędne są odpowiednie wtyczki, dzięki którym będzie można oglądać filmiki, słuchać muzyki, grać w gry online, korzystać z formularzy na stronach internetowych, a także z samych witryn, które zostały przygotowane w oparciu o technologię Flash. Jeśli nie będzie posiadało się odpowiedniej wtyczki Adobe Flash Player pobierz, wówczas otwieranie takich witryn nie będzie też możliwe lub też ich część nie będzie dostępna.

Wtyczka Flash Playera download została przygotowana dla każdej przeglądarki internetowej. Wykorzystuje się ją w przypadku tych najpopularniejszych w Polsce, między innymi Mozilla Firefox, Internet Explorer Microsoft czy też Opera. Gdy posiada się przeglądarkę WWW Google Chrome, wówczas nie trzeba samodzielnie dokonywać pobierania i aktualizacji wtyczki, ponieważ jest ona wbudowana w nią. Flash Playerem jest używany nie tylko na komputerach, ale również na smartphonach. W ich przypadku mamy do czynienia także z animacjami we Flash, jednakże trzeba pamiętać o tym, że ta technologia pochłania dość dużo zasobów systemowych, dzięki czemu nie zawsze przekłada się to na płynność działania komputera.

Warto mieć na swoim komputerze zainstalowaną zawsze najnowszą wtyczkę Adobe Flash Player¸ ponieważ posiadanie takiej, która nie jest już aktualna, może powodować dość dużo kłopotów z działaniem technologii Flash. Jeśli nie chcesz, aby umykały Ci w internecie różnego rodzaju treści, wtedy posiadanie tego właśnie plugina jest niezbędne. Jest on darmowy, dostępny dla wszystkich przeglądarek, jego instalacja jest prosta, a działanie nieocenione.

Komentarze
Musisz być zalogowany, aby móc dodać komentarz.

Dodał: ~boka
06.12.2007 20:11
gdzie dac zeby sie sciongalo?????????Dodał: ~mopsik
22.11.2007 15:54
nic sie nie da zrobić do choleryDodał: ~kzyhoo
28.10.2007 21:29
Nia da sie zainstalowac w vista z zadnej strony nawet producenta.


 
 
Kod:
Ares
Ares
Daemon Tools
Daemon Tools
eMule
eMule
Winamp
Winamp
BearShare
BearShare
Nero
Nero
Avast
Avast
Adobe Flash Player
Adobe Flash Player
Virtual DJ
Virtual DJ
uTorrent
uTorrent

Liczba plików: 115